Dijital cihazları koruma altına almak için klavyelerinizi kullanın

serdal

New member
Çoğu zaman, İnternet’in bağlantısı kesilen çoğu zaman, Noel tatillerinde, LastPass’te, dijital bilgisayarları yönetmek için popüler bir programın şirketinde, mevcut krallıklarda karşılaştığınız yeni sorularla bağlantı kesilebilir. Kamuya açık ayrıntılar, müşterilerden gelen kontratların kopyalarının elde edilmesinin güvenli olduğu bir olaydır, ancak potansiyel olarak binlerce kişi hakkında bilgi satırında ifşa olabilir.

Korsan olmayan bilgi açısından bakıldığında, piyangonun birinci sınıf belediye başkanının sakarlığı gibidir.

LastPass veya 1Password karşıtlıklarına sahip bir hesap kullanın, bu almacena, web sitelerinin kullanım ve kontratlarının tüm adlarını ve banka bankaları, güvenlik hizmetleri, elektronik iletişim ve sosyal medya hesapları dahil olmak üzere kullanılan uygulamaları içerir. Listedeki kayıt defterini açın, listeyi arayın, cihazınıza kolayca erişebileceğiniz bir satıra girin. LastPass size hacker robaron kullanıcı adları listesinin kopyalarını ve şirketin müşterilerinin ve hizmetlerinin karşıtlıklarını sunar.

Bu sızıntılar, karşı tarafları korumak için güvenli bir ürün olarak ortaya çıkabileceğinden, bir göz ardı edilebilir. Ambargo, tomar obvia medikal uygulamaları (LastPass’ı kullanmak için her şeyi kontrol edin), felakete yol açabilecek önemli şeyler, güvenlik ürünleri de dahil olmak üzere son ürün ve güvenlik ürünleri, en özel olarak yeni şarküteri verilerinin alınması Nube’de.


İlk olarak, şu adımların atılması önemlidir: Şirket, bir veri tabanındaki verilere erişim günlüğüne izinsiz girdiğini onaylar ve kullanılan milyonlarca müşteriden oluşan on milyonlarca müşteriden oluşan bir kopyayı elde eder ve kullanılan son geçiş olarak kullanır.

LastPass, 22 Aralık tarihli bir blogda olayla ilgili halka açık ayrıntılar, bu kullanıcıları olası Segura hakkında bilgi konusunda rahatlatmayı amaçlıyor. Kullanım alanlarının bölümlerinin çoğu (oturumun başındaki web sitelerinin yönlendirmeleri gibi) herhangi bir güvenlik verisinde bulunmaz, ancak kullanım adları ve kontratlar da dahil olmak üzere lezzetli veriler vardır. Bu, korsanların bilgisayar korsanlarının kullandıkları banliyölerin yerini koruyabileceğinin göstergesidir, ancak alışılagelmiş isimden başka bir şey değildir ve bir kişinin karakterine girmek için gerekli olan karşıtlıktır.

Daha da önemlisi, LastPass şifrelerini devre dışı bırakmak için sık sık kullandığınız karşıt özellikler. Bu, bilgisayar korsanlarının, bilgisayar korsanlarının bilgisayar korsanlarını cada resto’larına erişmek için ana bilgisayarları tanımlama eğiliminde olduğu anlamına gelir, bilgisayar korsanlarının zor olduğu durumlarda, ve kişilerin bir karşıt ana ve tam olarak faydalanmasında.

Karim Toubba, LastPass Yöneticisi Karim Toubba, herhangi bir girişimde bulunmadı, şirket sisteminin mimarisinin sağlamlığını gösteren bir olayla ilgili elektronik ortamda bir beyanda bulundu ve güvenlik önlemlerinin ve güvenlik önlemlerinin hassas verilerini güvence altına aldı. Çoğu zaman, “kontraseñas pratikleri” ile ilgili sorumluluğa dikkat edin.

Pek çok uzman, Toubba’nın tüm olaylarda ve tüm LastPass kullanımlarında olduğu gibi bu tür kontraseñas’larla ilgili görüşlerinde iyimser bir kazanç elde etme konusunda yardımcı olmadı.


“Es muy mezar”, yazan Sinan Eren, bir güvenlik firması olan Barracuda’da bir ejecutivo. “Yo dikkate alınması gereken esas kontraseñas administradas como comprometidas”.

Bugcrowd güvenlik firması teknoloji direktörü Casey Ellis, ABD’li kişilerin web müdürlükleri listelerinde Tuvier müdahalelerinin önemli dönemini ifade etti.

Ellis şöyle açıklıyor: “Digamos que tú eres mi objetivo. Güvenli bilgilere sahip olduğunuz tüm web sitelerini bir saldırı için kullanabilirsiniz. LastPass’in tüm kullanım biçimlerine ilişkin veriler, bir aykırılıktır”.

Bir devam filmi, las lecciones que podemos que podemos que podemos que bruda de sguridad para estar ın linea s guross in linea.

Ağlamayı Önleyen Más vale


LastPass güvenlik olayı, daha fazla Sencillo’nun güvenlik ihlallerinden önce daha fazla hassas noktayı korumak için daha fazla güvenlik önlemi oluşturduğunun bir kaydıdır. Bir devamı olarak, tüm kontraseñas ile devam eden en pratik uygulamalar; LastPass’in her zaman kullanımı, en son olay sırasında görece olarak kısa bir süre önce gerçekleşir.


  • Tam bir kontraseña oluşturun ve cada cuenta için nica. Büyük ve zor bir yaşam için bir karşıtlık. Örnek olarak, şu ifadeler kullanılır: “Me llamo Íñigo Montoya. Tu mataste a mi padre. Para morir’i hazırlayın”. En iyi şekilde değiştirip, ilk arama kartını kullanabilirsiniz ve “Ml!m.Tmamp.Ppm” için bir ünlem işareti kullanabilirsiniz.

    Bir kontras yöneticisini kullanmak için, oro regülasyonu kontraseña’ya erişebilmeniz için hayati öneme sahiptir. Pekala, başka bir uygulama veya web sitesi ile karşılaştırıldığında yeniden kullanılabilir.


  • Daha önemli noktalar için, faktörlerin kimlik doğrulaması ile ek güvenlik kapasitesi bir araya getirin. Bu yapılandırma, işe yarayabilecek geçici bir kod oluşturabilmek için, alışılagelmiş ve kontraseña adları gibi, oturumu en erken oturuma başlatmadan önce.

    Bankaların belediye başkanları, bağlanmak için geçici bir kod içeren bir mesaj almak için hücresel veya elektronik adres numaranızı yapılandırabilir. Twitter ve Instagram gibi diğer uygulamalar, Google Kimlik Doğrulama Aracı ve Genel Zaman Kodları için Kimlik Doğrulama işlemlerinin kullanımına izin verir.
Pero recuerda que no es culpa tuya


Önemli bir şey olduğunu beyan etmek: Müşterilerin sunucularının bir filtreden geçmesini engellemek ve müşteri verilerini elde etmek, patronun hiçbir koruma sağlamadığı iş dünyasının suçlusudur.

Mevcut duruma yanıt vermekten sorumlu olmanız durumunda LastPass’a genel yanıt, ancak qué aceptarlo için tenemos yok. “Kontrasepsiyon pratikleri”ni uygulamak, bir işyerinde daha güvenli bir tutum sergilemek anlamına gelir, bu nedenle sorumluluk sahibi bir işyerinden çıkmak yok.

Nube riesgos’u kullanma


LastPass Seguridad’ında meydana gelen bir olay, hizmet yoğunlaşmasına neden olabilir, genel olarak çok sayıda kontrasepsiyona sahip olabilir.


İnternet güvenliği, aksi takdirde kolaylık sağlamak için bir menü içerir. Ellis, Bugcrowd, manifesto que que el reto que réto que réto que la siguridad de las contreseñas que cuando las mejores an demasiado complicadas, la gente se iba por lo que fuera más simple (örneğin, kontraseñas’ı ilahi tesislerde kullan ve çeşitli yerlerde tekrar et) .

Bu nedenle, kontraseñas belleklerini indirmeniz gerekmez. LastPass’ın piyasaya sürülmesinden sonra, en iyi verileri en iyi şekilde alacağınız bir şirketle bir araya gelebileceğinizden emin olabilirsiniz, bu da cihazlara erişimin en büyük avantajı olabilir.

Eren, Barracuda, daha önce Çin’de bulunan verileri temel alan, KeePass gibi cihazlarla ilgili kontrasepsiyonları korumak için hiçbir kontraseña yöneticisi önermedi.

On strateji stratejisi


Çoğu zaman, çevrimiçi hizmet almak için başvurabileceğiniz en önemli sonuç budur: Verileri geri çekmek için bir plan yapın (en iyi durumda, kontraseñas’tan daha fazlası), en çok ihtiyaç duyduğunuz her durumda.

LastPass için, Compañía muestra en su sitio web los pasos to exporter to export the copy of a hesap makinesi. Aksi takdirde, başka bir kontrasepsiyon listesi olarak içeri aktarabilirsiniz. Hesaplama arşivini tek başına saklamak için saklayabilirsin, güvenli bir şekilde almak ve kullanmak için rahat.

Bir enfoque hibrido benimseyin. Verileri alamayacağınız bir kontrasensörü kullanın. En iyi şekilde, bilgisayarımdaki gerçek kopyamı koru ve tıpkı kontrol ettiğin bir nubeda bir birim. Nube of iCloud veya Dropbox’ta hacerlo kullanımı ve servisi hakkında bilgi edinin. Bunlar yanılmaz yöntemlerdir, ancak veri tabanının bilgisayar korsanlarından objektif olarak görülmeme olasılıkları vardır.
 
Üst