Omletinizi Domates Halkasında Nasıl Pişirirsiniz: Viral Tarif Foodies Onayını Kazandı

Leila

Global Mod
Global Mod
Yumurta, mutfakta denemeler yapmak için mükemmel, çok yönlü ve güzel bir malzemedir. Yumurtaları dudak şapırdatan ikramlara dönüştürmenin benzersiz ve büyüleyici yollarıyla sıklıkla karşılaşırız. Şu anda Instagram'da fırtınalar estiren tariflerden biri, omlet sunmanın farklı bir yolunu sergiliyor. Artık viral olan Haberda içerik oluşturucunun domates halkasının içinde omlet pişirdiği görülüyor. İlginizi mi çekti? Kesinlikle öyleydik! @the.shaba.kitchen tarafından hazırlanan Haberda, vlogger'ın ilk önce şampanya bardağının ağzını domates dilimlerine bastırdığını görüyoruz. Orta kısmı dış 'halkadan' ayırmak için yavaşça büküyor.
Öyleyse okuyun: İzleyin: Kadın Omleti Çevirmek İçin İplik Kullanıyor, İnternet 'RIP Pişirme' Diyor

Bu şekilde birkaç domates halkası alıp bir kenara koyuyor. Geriye kalan domates 'çekirdeklerini' doğrayıp frenk soğanı, çok amaçlı un, yumurta, tuz ve baharatlarla karıştırıyor. Domates halkalarını bir tavaya yerleştiriyor ve yumurta karışımını her birinin ortasına döküyor. Bu domates-yumurta halkalarını ortaları oturuncaya ve her halka ayrı ayrı çıkarılıncaya kadar pişiriyor. Aşağıdaki viral Habernun tamamını izleyin:

Öyleyse okuyun: 'İnsanlar Bunu Gerçekten Yiyor mu?' Mangolu Omlet Tarifi İnterneti Sallıyor
Makara şu ana kadar 22 milyondan fazla izlendi. Yorumlarda birçok kullanıcının bu viral tarifi denemekle ilgilendiği görüldü. Birkaçı, kullanılan un miktarı ve ekleme ihtiyacı konusunda ikna olmadı. Aşağıdaki tepkilerden bazılarına göz atın:

“Bu iki yemek kaşığı un mu? Bu kaşık ne kadar büyük?”
“Bunlar harika görünüyor – denemek için sabırsızlanıyorum – kesinlikle peynir ve belki bir dilim Kanada pastırması ekleyeceğim.”
“Bana güzel görünüyor! Yerim.”
“Bunu dolmalık biberle yaptım… Bunu denemeliyim.”
“Her Haberya büyük bir korkuyla başlıyorum ama bu aslında yasal görünüyor.”
“Her şey yolunda görünüyor, ama una gerek yoktu… Unun yerini peynir almalıydı. Ben onları peynirle yaptım, unsuz… Kesinlikle mükemmel!”

Şimdi canın yumurta mı çekiyor? Bu viral tarif değilse, desi bükümlü omlet havasında mısınız? Bu 5 kolay tarife göz atın.
Öyleyse okuyun: Viral Çiçek Yumurtaları: Kahvaltınız İçin Görsel Bir Şölen ve İşte Bunu Nasıl Yapabilirsiniz?

Toshita Sahni HakkındaToshita kelime oyunu, yolculuk tutkusu, merak ve aliterasyonla beslenir. Bir sonraki yemeğini mutlulukla düşünmediği zamanlarda roman okumayı ve şehirde dolaşmayı seviyor.