Rasam'dan Domates ve Tadka Süzen Çocuğun Viral Videosu 25 Milyon Görüntüleme Aldı

Leila

Global Mod
Global Mod
Rasam'daki tadka ve domatesi sevmeyenlerden misiniz? Peki, üzülme. Çünkü yalnız değilsin. Bir çocuğun beyaz pirinç tabağının üzerinde rasamı süzdüğünü gösteren bir Haberyla karşılaştık. Video, bir dijital içerik oluşturucu tarafından Instagram'da “Efsane evimizdeki” metniyle paylaşıldı. Kullanıcı ayrıca oğullarının ROFL eyleminin nedenini de belirtti. Sabitlenmiş bir yorumda şunu yazdılar: “Süzdüğü yemek Rasam ve dilindeki domates ve tadka tadından hoşlanmıyor…Ve bu iki şeyi süzmeniz eminim ki onu yetersiz beslemeyecektir.” . “Elbette ben desi anneyim çünkü o benim yaptığımı yiyor.”

Öyleyse okuyun: İzle: Viral Video, Kanpur Fabrikasındaki Ekmek Yapma İşlemini Yakaladı

Bu yazının yazıldığı an itibarıyla klip internette 25 milyon kez izlendi. İnsanlar yorum bölümünde deneyimlerini hızlı bir şekilde paylaştılar.

Bir kadın şöyle yazdı: “4 yaşındaki kızımın tüm sebze ve meyveleri yemesi nedeniyle gurur duyuyorum. Not: Çalışan bir anneyim.

Bir diğeri şunu ekledi: “Babamın bunu yapmasını ve annemin kötü örnek olduğu için onu azarlamasını izleyerek büyüdüm.”

Videoyu ilişkilendirilebilir bulan bir kullanıcı, “Akıllı efsane !! Kızım da benden Rai Jeera köri pattasını daldan çıkarmamı isterdi.

“Hepimiz buradaydık. 30 yıl sonra birinin bunu yaptığını görmek güzel” yorumunu okudu.

Bir kişi, “Sadece benim olduğumu sanıyordum” dedi.

Bütün bunların ortasında bir kişi, “Ona hardal tohumlarını upma'dan nasıl kolayca çıkarabileceğini sorabilir misin?”

Büyük bir rasam pirinci hayranı şunu ekledi: “Eşya olmadan Rasam'ın yapılması mümkün değil. Umarım bir an önce kendine gelir.”

Bir kullanıcı bir öneride bulundu. “Her şeyi pişirin ve sonra karıştırın, tadı aynı olsun ve besin değerlerini korusun. Ailem bunu yaptıktan sonra sebzeleri sevmeye başladım ve dokusuna yavaş yavaş tahammül etmeye başladım. Artık hiçbir şey yemekte sorun yaşamıyorum.”

Öyleyse okuyun: Viral Video: Sevimli Köpek Yanlışlıkla TV Ekranında Gösterilen Eti Yalıyor

Peki Haber hakkında neler söylemek istersiniz?