Viral: İnternet, Ton Balığıyla Doldurulmuş Pani Puri'ler Üzerinden Bölünüyor

Leila

Global Mod
Global Mod
Pani puri ülkenin en sevilen sokak yemeklerinden biridir. Sık sık tuhaf acı puri tatları ve tarifleriyle karşılaşıyoruz. Peki ton balığıyla doldurulmuş pani puri'yi hiç duydunuz mu? Klasik Hint atıştırmalıklarının bu eşsiz dokunuşu, Ontario, Kanada'daki Curryish Tavern adlı bir restoranda mevcuttur. Aloolu geleneksel versiyonuna alışık olsak da bu varyasyon yepyeni bir lezzet deneyimi sunmayı vaat ediyor. Artık viral olan bir Haberda restoran, ton balıklı pani pürelerinin en çok satan ürünler olduğunu gururla paylaşıyor ve bu benzersiz pürelerin yapım sürecini ortaya koyuyor. Ayırt edici siyah renge sahip el yapımı sookha puris yapmayı içerir.

Öyleyse okuyun: Vada Pav'dan Sonra, Momos Heyecanlı Yemek Meraklıları Gibi Şekillenen Saçma Değerli Mumlar

Personel, “her parçanın el yapımı olduğunu ve sevgi ve özenle işlendiğini” söylüyor. Her puri servis edilmeden önce ton balığı ve pani ile doldurulur. Personel, “purinin tamamını tek seferde ağızlarına atarak” müşterileri tüm deneyimin tadını çıkarmaya teşvik etti. Klibin tamamını aşağıdan izleyin:

Öyleyse okuyun: Viral: Vlogger, Kebap Yapmanın Kolay Hilesini Paylaşıyor, İnternet Buna “Dahi” Diyor

Bazı kişiler yeniliği takdir ederken, geleneksel pani puri severler ise yorum kısmında eleştirilerini dile getirdi.

Bir kullanıcı “Oldukça lezzetli görünüyor” dedi.

Bir diğeri ise “Bundan nefret etmek istiyorum ama merak ediyorum” diye ekledi.

Bir yorumu okuyun: “Bu arada tadı güzel.”

Bir kişi “bunun bir kısmına sahip olmak için öleceğini” iddia etti.

Bir Instagram kullanıcısı, “Bunlara bayıldım! Puchkalarda ne harika bir değişiklik!”

“En iyisi!!!!” birkaçını tekrarladı.

Bir yorumda şu ifadelere yer verildi: “Hintli komşularım açısından, her yemeğin içinde et olması gerekmez.”

Bir OG pani puri aşığı şu yorumu yaptı: “Hayır. Çok güzel bir şeyi mahvediyorsun. Bu deneysel saçmalığa son vermemiz gerekiyor.”

“Sırf öyle yapmanı kastetmiyorsun diye! Sadece HAYIR!” bir kullanıcı yazdı.

Bu viral Haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Öyleyse okuyun: İş Arayan Kişi Pizza Teslim Edip Startup'a Devam Ediyor, CEO Yanıtladı