Vlogger Japonya'da “Denim Aromalı” Dondurmanın Klibini Paylaştı, İnternet Tepki Verdi

Leila

Global Mod
Global Mod
Karşılaştığınız en tuhaf dondurma tadı nedir? Lezzetli malzemelerin karıştırılmasıyla yapılan bir şey mi? Yoksa yemekle asla bağdaştıramayacağınız bir tadı mı var? İkincisinden bahsetmişken, Instagram'da dolaşan yeni bir Haberda “kot aromalı” dondurma sergileniyor. Evet, doğru okudun. Bunun görünüşe göre tadı kot pantolona benzeyen bir tatlı olması gerekiyordu. @taetaetots tarafından paylaşılan ve artık viral olan Instagram makarasında, bir vlogger'ın içi mavi renkli dondurmayla dolu bir waffle külahını tuttuğunu görüyoruz.
Öyleyse okuyun: “Vay be! Lezzetli”: Yaprak Tasarımı Dahi Gujiya'nın Videosu İnterneti Etkiliyor

Bu eşsiz ikramın Japonya'da tam olarak mevcut olduğu yer hakkında ayrıntılı bilgi vermedi. Yorumlarda “Tadı nişastalı sakız gibiydi ama iyi anlamda” dedi. Aşağıdaki klibi izleyin.

Öyleyse okuyun: Ekonomiye Karşı Birinci Sınıf Uçarken İnternetten Gelen Yemek Talepleriyle İlgili Komik Makara

Makara şu ana kadar 2,6 milyon görüntüleme aldı. Yorumlarda pek çok Instagram kullanıcısı bu tuhaf dondurma lezzeti hakkında daha fazlasını merak etti. Bazıları denemeye ilgi duyduğunu ifade etti. Diğerleri komik ve alaycı açıklamalar paylaştı. Birkaçı aynı zamanda var olabilecek benzer tuhaf tatlılara da örnekler verdi.

Aşağıda Instagram'dan gelen tepkilere göz atın:

“Sonunda kot pantolon yeme dürtümü tatmin edecek bir şey.”

“Denimin tadı çok eşsiz olduğu konusunda yalan söylemeyeceğim… Eğer yemeklerin lavanta ve gül tadında olmasını istiyorsak, sanırım biraz kot pantolonu midemize indirebiliriz.”

“Tamam ama… mağazadaki taze kot kokusu… evet onu yerim.”

“'Yalancı yalancı pantolonu yanıyor' diye baharatlı bir tane yapmalılar.”

“5 yaşımdayken denim emdiğime dair belli belirsiz anılarım var, bilmiyorum.. benim için olabilir…”

“Her zaman dondurmanın çamaşır suyu gibi olmasını diledim.”

“Hiç sahip olmadım ama bunu o kadar çok arzuluyorum ki.”

“POV kadife aromalı jöle yiyorsun.”

“POV, halı aromalı lazanya yiyorsun.”

“Bu bende polyester aromalı pamuk şeker isteği uyandırıyor.”

Birkaç ay önce “çikolatalı dondurmalı burger”in yapımını gösteren bir Haber internette fırtına yarattı. Yemek tutkunları bu yaratımdan oldukça mutsuzdu. Hikayenin tamamını okumak için buraya tıklayın.
Öyleyse okuyun: “Çok Gerçek Görünüyor” – Tamamen Çikolatadan Yapılmış Dev Flamingo Floatie Wows Internet

Toshita Sahni HakkındaToshita kelime oyunu, yolculuk tutkusu, merak ve aliterasyonla beslenir. Bir sonraki yemeğini mutlulukla düşünmediği zamanlarda roman okumayı ve şehirde dolaşmayı seviyor.