2023’te bir sonraki vida cotidiana’yı etkileyen teknoloji

serdal

New member
Hiçbir engel yok, teknolojinin hiçbir zaman derin bir insan gücüne dönüşmeyeceği bir araya geldi. Ekranlardaki siperlikler, iç mekanlarda bizi rahatsız ediyor, muhtemelen Apple deniz kullanımının ilk vizör versiyonunun anlamı, video oyunları için öncekilerden çok daha fazlası.

Diğer palabralarda, 2023’te metaverso ve sanal vizörler için çok fazla konuşma ürettiler (artırılmış, mixtos veya quieras lamarlos) 2023’te, Carolina’da çok popüler olan cihazlardan denizde hiçbir şey olmaması muhtemeldir. Milanesi, Yaratıcı Stratejilerde Tüketici Teknolojisi Analizi, bir araştırma firması.

Dijo, “Tüketici perspektifinden bakıldığında, bugün bir siperliği olan dolar millerini karşılaştıran çok şey var”, Dijo. “¿Tengo que hacer bir RV ile bir araya gelmek mi? İskeleler günah, gerekli değil”.

3. Tesla’nın Tüm Elektrikli Otomobilleri


Tesla Continuo, 2023’te endüstri için bir dönüm noktası olacak. Las Acciones von Tesla, Musk’ın Twitter bölümünün toma düşmanlığından etkilenen en büyük ve en büyük marka oldu. Aynı zamanda, ticari bir şirket, Ford Motor, Kia, General Motors, Audi ve Rivian araç üreticilerinin elektrikli otomobil üretimini artırdığı bir medida yoğunlaştı.

Además, Tesla manifestosu, diğer otomobil elektriklerinin yük ve bağlantı konnektörü tasarımının yeni ortaya çıkmasıyla ortaya çıktı. Bu nedenle, diğer otomobil türlerinin iletkenlerini Tesla şarj istasyonlarında şarj etmek için pillere izin verin, diğer şarj türleri için çok daha fazla güç vardır.

Aunado, California ve Nueva York, 2035’teki benzinli otomobil havalandırmasına katıldı. Elektrikli otomobil endüstrisi için her şey, 2023’te bir güneş olarak çok daha büyük olacak.

4. Sosyal medya için daha fazla seçenek


Twitter, 2022’nin büyük bir bölümünde bir olay yarattı ve büyük ihtimalle bu dünyada devam edecek. Olumsuz tepkilere yanıt olarak, Musk, Twitter’da bir “encuesta” yolculuğuna çıkmayı ve şirket liderinden vazgeçmeyi kabul etti. Bir belediye başkanı, muallak milyonların sahibi olarak kabul edildi, ancak Musk, “yük taşımak için yeterli ton” alguien’i tek başına kapattığını gösterdi.
 
Üst