İzle: Düğün Pastasında Köpeğinin Ressamını Bulan Damadın Tepkisi Gününüzü Güzelleştirecek

Leila

Global Mod
Global Mod
Hem leziz hem de rahatlatıcı tek bir evrensel tatlı sorarsanız oyumuz pastaya. Doğum günleri, yıldönümleri ya da düğünler olsun, pasta olmadan kutlama olur mu? Ancak özel bir dokunuşla, içten bir notla ya da anlamlı bir tasarımla bir araya geldiğinde kesinlikle paha biçilemez hale geliyor. Bununla birlikte düğün gününde bir damat böylesine değerli bir pastayla şaşırdı. Üzerine yeminini yazmamıştı ama damat için özel birinin küçük bir kopyasını içeriyordu. Kim olduğunu merak mı ediyorsun? Çiftin en tatlı tüylü arkadaşı Missy. Bu hoş sürprizle karşılaşan damat, gelinin jestinden oldukça etkilenmiş görünüyordu. Video, “Gelin, pastanın üzerine köpeğini koyarak damada sürpriz yaptığında” yazılı yazıyla paylaşıldı.
Öyleyse okuyun: Viral Video: Küçük Kız Restoranda Patates Kızartmasını Geri Gönderdi, İnternet Tepki Verdi

Klip, siyah smokin giymiş damadın çadıra girip “Neler oluyor?” diye sormasıyla açılıyor. Birkaç adım öteden masanın üzerinde bozulmamış beyaz bir pastanın durduğunu fark etti ve kıkırdadı, “Ah, Missy’yi pastanın üzerine koydun!” Daha sonra fondan yapılmış incilerle süslenmiş pastaya yaklaşıyor. Üç katmanlı pastada evcil köpeklerinin bej renkli fondan yapılmış yüzü yer alıyordu. Damadın pastanın üzerinde Missy’nin yüzüne dokunarak “Hey maymun!” dediği görüldü. Klibin başlığında ise “Gelinden damadına en tatlı sürpriz” yazıyor.


Öyleyse okuyun: İzle: Garson Aynı Anda 13 Bira Bardağı Taşıyor, İnternetten Etkilendi
Video kısa sürede sayısız tepkiyle karşılandı. İnternet, pastanın üzerinde köpeğinin minik kopyasını bulan damadın tepkisini hayretle izliyor. Birkaç kullanıcı, damadın kopyayı gördükten sonra evcil hayvan ebeveyni modunu ne kadar anında açtığına dikkat çekti ve bir yorumda şu ifadelere yer verildi: “Köpeğini fark ettiğinde kişiliği değişti! Gerçekten bir şey olduğundan endişeleniyormuş ve sonra köpek babası moduna girmiş gibi görünüyordu!

Bir diğeri ise “Sevinci inanılmaz, vay be nasıl bir duygu o duygudan uyuyamayacak” dedi.
Birçok kullanıcı pastayı “Pastaya bayıldım” şeklinde övdü.
Bir kullanıcı, “Aman Tanrım onu okşadığında!!!”
Başka bir kullanıcı “Pastadaki köpeği seviyorum” yorumunu yaptı.
Bir kişi, “Sanki onun koklamasını bekliyormuş gibi elini uzattı” yorumunu yaptı.
Bazıları bugün internette gördüklerinin inanılmaz bir şey olduğunu söyledi. “Bu uzun zamandır gördüğüm en harika şey… iyi iş!!!”

Şu ana kadar Haber yaklaşık 3 milyon kez oynatıldı.
Öyleyse okuyun: “Catatouille”: İnsanın İnternet’i Etkilemesine Yardımcı Olmak İçin Şefe Dönen Kedinin Videosu
 
Üst