Kiara Advani Pazar Gününü “Kreplerini Mükemmelleştirerek” Geçirdi

Leila

Global Mod
Global Mod
Krep basit ama çok yönlü bir ikramdır. Lezzetlerini arttırmanın birçok yolu vardır; hamura farklı malzemeler ekleyebilir ve/veya çeşitli üst malzemeleri tercih edebilirsiniz. Ancak biraz bal veya akçaağaç şurubu içeren sade versiyonu seçseniz bile hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Bir anda kreplerden bahsetmemize ne sebep oldu? Kiara Advani’nin son Instagram hikayesi. Kiara’nın Pazar günü hoşgörüsü, dudak şapırdatan krepleri içeriyordu ve bu da bizim de biraz özlem duymamıza neden oldu. Ne tür krepleri tercih ettiğini merak mı ediyorsunuz? Aşağıdan öğrenin:
Öyleyse okuyun: “Benim Tür Çekimlerim” – Ananya Panday, Pani Puri’nin Tadını Bu Eşsiz Şekilde Çıkardı

Fotoğrafta, özel bir sosla kaplanmış, çürümüş görünümlü çikolatalı krepler yer alıyordu. Yemeğe canlandırıcı bir renk ve lezzet katan tatlı ahududularla süslendiler. Kreplerin üzerine bazı tohumlar serpildi, bu da onlara hafif ama lezzetli bir çıtırlık kazandırdı. Krepler çiçek şeklinde güzel bir tabakta servis edildi. Bu sadece ikramın daha çekici görünmesini sağladı! Arka planda bir kase ahududu ve akçaağaç şurubu ve bal şişelerine benzeyen şeyler gördük. Resimdeki metinde “Kreplerimi mükemmelleştiriyorum” yazıyor. Bunu bir şef emojisi takip etti ve bu da bizi Kiara’nın bu tatlıyı kendisinin hazırladığına inandırdı. Buradaki ekran görüntüsüne bir göz atın:


Öyleyse okuyun: Rubina Dilaik Hafta Sonuna “Hint Süper Kahvaltısı” ile Başladı – Resme Bakın
Kiara’nın pazar keyfi sizi krep yemeye mi sevk ediyor? Mutlaka denemeniz gereken özel bir tarifimiz var: yulaflı krep. Diyet yapıyor olsanız da olmasanız da bu eşsiz ikramın tadını çıkaracağınızdan emin olabilirsiniz. Detaylı tarifi buradan okuyun.

Hafta sonu lezzetli bir tatlı yiyen tek kişi Kiara değildi. Shilpa Shetty Pazar günü çocuklarıyla dışarı çıktığında çeşitli yiyeceklerle ziyafet çekti. Pazar günkü aleminden bir Instagram reeli aracılığıyla takipçileriyle alay etti. Ne söylediğine dair bir tahminin var mı? Masası dev bir fal kurabiyesi, pastalar, dondurmalar ve daha fazlasıyla süslenmişti. Ağzınız şimdiden sulandı mı? Videonun tamamını buradan izleyebilirsiniz.

Öyle görünüyor ki, nefis bir tatlının tadına bakılmazsa hafta sonu boşa gidecek. Katılmıyor musun?

Öyleyse okuyun: Malaika Arora’nın Ev Yapımı Aşkı Pinnis Çok İlgili


Toshita Sahni HakkındaToshita kelime oyunu, yolculuk tutkusu, merak ve aliterasyonla beslenir. Bir sonraki yemeğini mutlulukla düşünmediği zamanlarda roman okumayı ve şehirde dolaşmayı seviyor.
 
Üst