Seafood 2024, Giani ve Saccardi: “Toskana şirketlerinin Barselona fuarında olması önemli”

HoCaM

Global Mod
Global Mod
23-25 Nisan tarihleri arasında İspanya'nın Barselona kentinde gerçekleşecek olan Seafood 2024'e katılmak isteyen firmalara yönelik ilgi beyanı sürüyor.

Toskana Bölgesi başkanı Eugenio Giani, “Bu, balıkçılık, tarım ve kabuklu deniz ürünleri, içecek, hayvancılık ve genel olarak gıda işleme endüstrisi sektörleri açısından uluslararası düzeyde önemli bir olaydır” dedi. “Toskana bu sektörlerde faaliyet gösteren en iyi firmalarıyla fuarda yer alacak. Nitelikli üyeliğin olması önemli.”

Seafood Expo Global, baharın sonlarında Barselona ticaret fuarı Fira'da gerçekleşecek. Avrupa ve Avrupa dışı düzeydeki en iyi balık ve gıda şirketleri Katalonya'nın başkentinde yer alacak.

Tarım ve Balıkçılık'tan sorumlu başkan yardımcısı ve bölge meclis üyesi, “Bakanlığın belirttiği öncelik kriterleri ilgi beyanında açıklanmakta ve başvuruların Masaf tarafından özel olarak geliştirilen form kullanılarak firmalar tarafından doldurulması gerekmektedir” dedi. Stefania Saccardi. “Geçmiş yıllarda olduğu gibi Toskana şirketlerinin de katkı vermesi önemli”.

Masaf, yani Tarım, Gıda Egemenliği ve Orman Bakanlığı, Toskana Bölgesi'nden, katılmak isteyen Toskana bölgesinde faaliyet gösteren balıkçılık şirketlerinden ilgi beyanlarını toplamasını istedi. Bölge, Burt'ta yayımlanan yasayla artık 8 Mart'a kadar Bakanlığa gönderilmesi gereken bu gösterileri topluyor.

Listenin hazırlanmasında Bakanlığın belirttiği öncelik kriterleri dikkate alınacaktır. Kriterler ayrıca kuruluş türü (OP, üretim, dönüşüm, pazarlama), ciro ve ihracatla da ilgilidir.
 
Üst