Viral Video Votkanın Bazı Giysi Türlerini Temizlemek İçin Nasıl Kullanılabileceğini Gösteriyor, İnternet Tepki Veriyor

Leila

Global Mod
Global Mod
Bazı insanların kıyafetlerinin belirli kısımlarını temizlemek için votka kullandığını biliyor muydunuz? Hollanda Ulusal Opera ve Balesi'nin resmi hesabı tarafından paylaşılan, bu konuyla ilgili yeni bir Haber Instagram'da büyük ilgi gördü. Videoda Junior Company'nin şifonyerlerinden Sanne Kamp, grup tarafından kullanılan bazı kostümleri temizlemek için votka sıktığını açıklıyor. Nedenini merak etmek? “Bu tutuşlar el yapımı olduğundan onları çamaşır makinesine koyamıyoruz. Bu yüzden üzerlerine votka sıkıyoruz. Bu da tüm kokuyu ve bakterileri öldürüyor. Ayrıca bunları kuru temizlemeye göndermemize de gerek kalmıyor.” ” Kostümler giyildikten sonra içine votka sıkmak için bitki spreyi kullandığını belirtiyor.
Öyleyse okuyun: “Annem Hiçbir Şeyi Geride Bırakamaz…”- Restoranda Kalan Kokteyl İçin İnternet Kesildi

Ayrıca şöyle açıklıyor: “Votka sadece kostüm için güzel değil. Ayrıca kendi vintage kıyafetlerinizde de kullanabilirsiniz. Dışarı çıktıktan sonra votkamı eve alıp ceketimin içine koyuyorum.” Konuşurken sözleriyle davranışlarını eşleştirir. Ceketine votka sıktıktan sonra onu astığını ve ertesi gün dolabına koyduğunu söylüyor. Aşağıdaki viral Habernun tamamını izleyin:

Öyleyse okuyun: Paslanmaz Çelik Tava Yapışmaz Olabilir mi? Evet! Bu Viral Hack ile

Makara şu ana kadar 3 milyondan fazla izlendi. Yorumlarda pek çok kişi bu viral “hile”ye hayran kaldı. Bazıları denedikten sonra kendi başarılarından bahsetti, bazıları ise daha fazla ayrıntıya ihtiyaç duydu. Birkaçı da kostümlerin votkaya bulanması fikri hakkında esprili açıklamalarda bulundu. Örneğin, bir kullanıcı bunu yapmanın “Susadığında kolları emebilirsin…” anlamına geleceğini söyleyerek şaka yaptı. Buna resmi kullanıcı sportif bir şekilde yanıt verdi: “Bunu performanstan önce veya performans sırasında önermiyoruz…”

Aşağıdaki tepkilerden bazılarını okuyun.

“Bir ameliyathaneden aldığım vintage bir ceketim var. Koltuk altları vücut kokusu kokuyordu. Kuru temizlemeye verdim. Güneşte havalandırdım. Yıkadım. Leke çıkarıcı. İşe yarayan tek şey şuydu: votka.”

“'Votka sadece kostümler için değil, aynı zamanda içmek için de kullanılabilir' diyeceğini düşünmüştüm.”

“Bir çekim yapın ve kostümlere püskürtün… çok amaçlı.”

“Bunu tiyatroda kullanıyorum; en sevdiğim kostüm (ve genel kumaş) numarası. Votka febreeze'den daha ucuzdur ve kimyasal madde içermediğinden alerjik reaksiyon riski azdır. Aromasız votka kullanın ve sulandırmayın.”

“Cazibe gibi çalışıyor. Yıllardır bunu yapıyorum. Spor ayakkabılar, ceketler vb. Giysileri çok yıkamak onları hızla bozar.”

“Bir gelinlik mağazasında çalışıyordum ve bazı elbiseleri bu şekilde temizliyorduk.”

“Yani sıra şu: önce parmak uçlarında dönmeler, sonra votka! Ben her zaman yanlış yapıyordum…”

“Ailedeki alkolikler kıyafet giydiğinde.”

Bu tür viral tüyoları keşfetmeyi seviyor musunuz? Son zamanlarda interneti kasıp kavuran bir başka Haber ise plastik poşet düğümlerinin nasıl kolayca açılacağını gösteriyor. Hikayenin tamamını okumak için buraya tıklayın.

Öyleyse okuyun: Viral Hack, El Mikserini Tutmadan Nasıl Kullanılacağını Gösteriyor – Videoyu İzle